Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ТИ ЖУРНАЛІСТ? ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА!


ТИ ЖУРНАЛІСТ? ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА!

 ТИ ЖУРНАЛІСТ? ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА!

«Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе», – колись так вважав Св.Франциск Асізський, а сьогодні його думку підтримали представники органів юстиції Дніпропетровщини.
Ви спитаєте, а чому? А тому, що саме сьогодні представниками Головного територіального управлінням юстиції у Дніпропетровській області було втілено у життя амбітну ціль, адже у своїх стінах ми зібрали журналістську спільноту нашого регіону заради того, аби розкрити широкий спектр їх професійних прав та обов`язків і не тільки у формі живого діалогу, а ще й форматі відеоконференції.
Чи має журналіст отримати згоду від людини, перед тим як її сфотографувати на вулиці? Що робити, коли людина не дає згоди на зйомку? Де заборонено знімати? Де та як отримати дозвіл на фото- відео зйомку, для чого він потрібен? Які підстави для отримання/не отримання дозволу має бути? Фото/відео посадових осіб – приватна власність чи громадське право з точки зору законодавства? Як зафіксувати судовий процес? На ці та безліч інших питань сьогодні мали можливість отримати відповіді представники журналістської спільноти Дніпропетровщини.
Модератором тренінгу стала перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Ольга Захарова, а провести цей захід на високому рівні їй допомогли висококваліфіковані спеціалісти у сфері медіа права  - представники адвокатської та наукової спільнот:
-                Ольга Ятчук, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри соціальних комунікацій, філософії та суспільно-політичних дисциплін; доцент кафедри  міжнародних економічних відносин, туристичного бізнесу та країнознавства (за сумісництвом) Університету митної справи  та  фінансів;
-                Олег Сидоренко, адвокат;
-                Євген Щербина, кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного, трудового та господарського права Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.
Живий діалог та надактивність учасників сприяли доброзичливості клімату та формуванню атмосфери поваги і співробітництва під час проведення тренінгу.
Загалом, на захід завітало близько 40 представників журналістської спільноти регіону.
Безмежно вдячні всім спікерам та присутнім за участь у цьому тренінгу і покладаємо великі надії, що він слугуватиме початку циклу подібних заходів, які сприяють правовій просвіті журналістської спільноти.
Знаємо! Діємо! Захищаємо!
 
#MinJust4U
#ЯМАЮПРАВО!
#ЯМП!
#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#МінЮст
#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО