Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

 Правова турбота про незахищені верстви населення

 Сьогодні, 28 лютого 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», спільна команда ГТУЮ у Дніпропетровській області та Першого дніпровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на базі Територіального центру соціального обслуговування Новокодацького району м. Дніпро, здійснила чергове правове консультування незахищених верств населення.
 Так, за правовою допомогою до представників ГТУЮ у Дніпропетровській області та системи БВПД звернулися громадяни з метою вирішення проблемних питань щодо порядку отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, механізму захисту своїх порушених прав у досудовому порядку, порядку виконання рішення суду органами виконавчої служби тощо.
 Крім цього, команда консультантів з органів юстиції та системи БВПД завітала до офісу Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокодацької районної у м. Дніпрі ради, з метою презентації інформації щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» та поширила роздаткові матеріали: ліфлети з актуальних правових питань та інформаційну газету Міністерства юстиції «Юстиція відкрита для людей тощо.