Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

 23 лютого 2018 року в актовій залі Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області для працівників юридичних служб (юрисконсультів) та працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, бюро правової допомоги Дніпропетровської області було проведено семінар на тему «Новели адміністративного процесу. Ставки судового збору у 2018 році».

 В якості першого доповідача виступив Миронюк Роман Вікторович, доктор юридичних наук, професор кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, який розповів учасникам заходу про законодавчі зміни в адміністративному судочинстві, зокрема щодо нової термінілогії, підсудності справ, змін, які стосуються гласності та відкритості судового процесу, строків розгляду адміністративної справи, строків оскарження рішення суду тощо.

 Друга частина семінару була присвячена новим ставкам судового збору на 2018 рік. З цього приводу виступила суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Віхрова Вікторія Станіславівна, яка з-поміж іншого зазначила, що судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі, при цьому, нагадавши учасникам, що відповідно до статті 7 Закону України «Про державний бюджет на 2018 рік» від 07.12.2017 № 2246-19, у 2018 році прожитковий мінімум на одну працездатну особу з 1 січня 2018 року — становить 1762 грн.

 Загалом, семінарське заняття було насичене корисною теоретичною основою зі сфери адміністративного процесу, з акцентуванням лекторами на особливості практичного застосування основ даного законодавства, працівниками юридичних служб у своїй діяльності.

 Також, працівниками ГТУЮ у Дніпропетровській області, в черговий раз, до учасників заходу доведено інформацію щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», поширено роздаткові матеріали: ліфлети з актуальних правових питань, інформаційну газету Міністерства юстиції «Юстиція відкрита для людей», газету Профспілки органів юстиції Дніпропетровської області «Правовий гарант» та методичні рекомендації.

#MinJust4U

#ЯМП!

#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО

#МінЮст

#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО

#SUCCESSFUL_CASES_OBLJUST_DP

#SUCCESSFUL_CASES_JUSTICE