Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ВІДКРИВСЯ ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ ЦЕНТР ЛИТОВСЬКОГО ПРАВА


НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ВІДКРИВСЯ ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ ЦЕНТР ЛИТОВСЬКОГО ПРАВА

 НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ВІДКРИВСЯ ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ ЦЕНТР ЛИТОВСЬКОГО ПРАВА 

Сьогодні у Дніпрі визначна подія – на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відкрито Центр литовського права. Даний центр – це своєрідна платформа для підтримки та налагодження зв’язків із литовськими колегами-юристами, удосконалення вивчення міжнародного законодавства, навчання та стажування у провідних вишах Литовської Республіки та Європейського Союзу завдяки програмам студентських обмінів.
На захід були запрошені представники постійних партнерських установ, підприємств та організацій Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, зокрема, і Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області - заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Дудін Тимофій та начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Арзу Василишина.
Почесними гостями на урочистостях були: Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, аташе з питань культури Посольства Литовської Республіки в Україні Юргіс Гєдріс, Почесний консул Литовської Республіки у Дніпрі Віталій Півняк, голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов, заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації  Володимир Юрченко, начальник Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області Віталій Глуховеря.
 «Я щиро радію тому, що такий Центр створено саме у Дніпрі, адже це місто, яке концентрує довкола себе багато студентів-правників, які прагнуть до саморозвитку та самовдосконалення. Наразі вся Україна, а в більшій мірі – студентська спільнота, інтегрується у Європейський Союз, і знання, отримані в Центрі допоможуть прискорити цей процес», - зазначив Марюс Януконіс.
Загалом Литовська Республіка активно підтримує європейську інтеграцію України на всіх рівнях. Це стосується і питань збереження санкцій та протидії російській агресії, і нарощенням зовнішньоторговельних операцій, культурно-гуманітарного співробітництва. З початком проведення АТО у 2014 році Литва прийняла на реабілітацію 60 бійців, більше 30 дітей переселенців отримали можливість навчатися у міжнародній гімназії. Тепер налагоджується міцний зв’язок і у правовій сфері.
Для органів юстиції Дніпропетровщини відкриття Центру литовського права – це дійсно визначна подія, адже для нас він є не тільки додатковим інструментом для взаємодії у правовому полі, а ще й ресурсним центром для пошуку кваліфікованих фахівців у галузі права.
 Щиро вдячні організаторам заходу за запрошення! Наша співпраця набирає ще більше обертів!
 
#Україна_Литва
#Україна_ЄС
#Міжнародне_співробітництва
#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО
#SUCCESSFUL_CASES_OBLJUST_DP