Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ – ЗАПОРУКА БЕЗПЕЧНОГО МАЙБУТНЬОГО


ЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ – ЗАПОРУКА БЕЗПЕЧНОГО МАЙБУТНЬОГО

 ЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ – ЗАПОРУКА БЕЗПЕЧНОГО МАЙБУТНЬОГО

З метою інформування безробітних щодо переваг легальної зайнятості та застереження від шахрайства при працевлаштуванні та в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 22 лютого 2018 року на базі Соборного центру зайнятості у м. Дніпро представниками Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області було проведено семінар на тему: «Легальна зайнятість».
Протягом лекції слухачі були ознайомлені з юридичними аспектами працевлаштування, а саме з порядком прийняття на роботу, укладанням трудового договору, контракту, угод цивільно-правового характеру. Учасникам семінару неодноразово наголошувалось, що отримання зарплати «в конверті» позбавляє їх в майбутньому всіх пільг та гарантій, які надає трудове законодавство, зокрема, соціального захисту у випадку безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві, а також гідної пенсії.
Під кінець заходу молоді юристи ознайомили присутніх з державними органами, до яких можна звернутись у разі порушення прав щодо працевлаштування, а також відповіли на тематичні питання.
Окрім лекції, на учасників заходу також чекало інформування присутніх про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», в рамках якого всі охочі отримали інформаційні ліфлети Міністерства юстиції України.
 
#MinJust4U
#ЯМП!
#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#МінЮст
#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО
#SUCCESSFUL_CASES_OBLJUST_DP
#SUCCESSFUL_CASES_JUSTICE