Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

Співробітники Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації  Міністерства юстиції підбили підсумки роботи за 2017  рік

 

13 лютого у Дніпрі відбулась розширена колегія Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації  Міністерства юстиції, на якій були підведені підсумки оперативно-службової та виробничо-господарської діяльності органів і установ виконання покарань Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей за  2017 рік. У розширеному засіданні взяли участь начальник Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України полковник внутрішньої служби Валентин Штанько, його заступник Володимир Мелюхов, начальник Головного управління юстиції у Дніпропетровській області Леонід Маньковський, керівники структурних підрозділів міжрегіонального управління та керівництво установ виконання покарань.

Захід проходив під головуванням начальника міжрегіонального управління полковника внутрішньої служби Костянтина Невєрова, який означив пріоритетні питання в роботі установ виконання покарань та дав оцінку діяльності як окремих керівників, так і керованих ними співробітників. 

Відкриваючи засідання, Валентин Штанько закцентував увагу присутніх на останніх змінах в руслі реформування кримінально-виконавчої системи України та пріоритетних напрямках роботи підпорядкованих підрозділів щодо забезпечення оптимальних умов роботи персоналу та умов утримання засуджених і ув"язнених осіб. Леонід Маньковський подякував учасникам колегії за плідну співпрацю в напрямку реалізації загальнонаціонального проекту "Я МАЮ ПРАВО!" та висловив сподівання, що у поточному році ця взаємодія принесе ще більше позитивних результатів.

За сумлінне ставлення до покладених обов’язків та високі показники у службовій діяльності учасникам колегії наказом Адміністрації ДКВС України було оголошено подяки, ряд співробітників установ виконання покарань Дніпропетровщини, Запоріжжя, Донеччини були нагороджені почесними грамотами та відзнаками начальника Південно-Східного міжрегіонального управління. Всього за підсумками роботи за 2017 рік наказом міжрегіонального управління було заохочено 125 працівників.

На колегії були розглянуті питання  стану забезпечення належної охорони, нагляду і безпеки кримінально-виконавчих установ управління, створення належних умов тримання засуджених і ув’язнених осіб, протидії злочинності, організації виробничої діяльності підприємств та навчально-виробничих майстерень, стану соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими, роботи з персоналом, попередження надзвичайних подій та правопорушень серед співробітників тощо. Кожен із доповідачів акцентував увагу не тільки на досягненнях, але і на проблемних питаннях у сфері виконання покарань та окрему увагу приділив  питанням покращення контролю керівників відповідних підрозділів за роботою підлеглого персоналу. 

З проблемних питань службової діяльності та упущень в роботі, було заслухано звіти десяти посадових осіб установ  виконання кримінальних покарань міжрегіонального управління. В адресу багатьох керівників лунали критичні зауваження, надана принципова оцінка в усіх сферах функціонування  виправних закладів міжрегіонального управління . 

У своєму зверненні до очільників виправних установ заступник начальника Адміністрації ДКВС України Володимир Мелюхов звернув увагу на підвищенні рівня відповідальності та контролю керівників за станом оперативної обстановки в установах, станом правопорядку в середовищі засуджених осіб, наголосив на злагодженості дій всіх служб ввірених установ в напрямку попередження вчинення засудженими соціально-резонансних дій.  Начальник міжрегіонального управління Костянтин Невєров у свою чергу зазначив: "Стабілізація оперативної обстановки у місцях позбавлення волі, мінімізація зовнішнього та внутрішнього впливу  негативних груп  засуджених  на функціонування виправних закладів та боротьба із пенітенціарною злочинністю - це запорука створення контрольованої ситуації в установах, а отже має стати пріоритетом в нашій діяльності".