Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

МОЛОДЬ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ЗНАЄ ПРО СВОЇ ПРАВА НА РИНКУ ПРАЦІ


МОЛОДЬ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ЗНАЄ ПРО СВОЇ ПРАВА НА РИНКУ ПРАЦІ

 

 МОЛОДЬ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ЗНАЄ ПРО СВОЇ ПРАВА НА РИНКУ ПРАЦІ 

Однією з пріоритетних напрямків роботи Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області наразі є правова просвіта населення.
Кожного дня представники органів юстиції плідно працюють, аби довести до відома різних цільових аудиторій правову інформацію щодо змісту їх основоположних прав та механізмів їх реалізації.
Так, однією з багатьох цільових аудиторій, з якою працюють органи юстиції Дніпропетровщини, є саме безробітні.
Відтак, сьогодні, 11 січня 2018 року, представниками Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області на базі Центрального районного центру зайнятості м. Дніпро було проведено семінар для безробітних на тему: «Права молоді на ринку праці».
Під час заходу присутні обговорювали питання вдалої професійної кар’єри і самореалізації особистості в професійному плані та питання працевлаштування на перше робоче місце. Крім того, учасники семінару обговорювали переваги молодих фахівців - ентузіазм, нові підходи до виконуваної роботи, здатність швидко навчатись, відсутність застарілих професійних прийомів та легке пристосування до нових умов. Не оминуло увагою під час заходу і законодавче питання працевлаштування молоді та деякі правові аспекти трудової діяльності молоді.
Окрім лекції, на учасників заходу також чекало інформування присутніх про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», в рамках якого всі охочі мали можливість отримати інформаційні ліфлети Міністерства юстиції України.
 
#MinJust4U
#ЯМП!
#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#МінЮст
#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО
#SUCCESSFUL_CASES_OBLJUST_DP
#SUCCESSFUL_CASES_JUSTICE