Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ДЕНЬ ПРАВОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ У ДНІПРІ


ДЕНЬ ПРАВОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ У ДНІПРІ

       В рамках Всеукраїнського тижня права Дніпровська Центральна міська бібліотека провела День правової інформації «Верховенство прав людини в Україні», участь у якій прийняли мешканці Дніпра, бібліотечні працівники та читачі бібліотеки.

    У ролі спікерів на захід були запрошені: представник Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, яка презентувала аудиторії загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»; представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області, які розповіли про роботу місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також провели безоплатну юридичну консультацію для учасників цього заходу; представник Головного управління Державної міграційної служби України у Дніпропетровській області, який повідав учасникам заходу про безвізовий режим в Україні.
    Крім того, на учасників заходу чекав перегляд фільму про права людини, презентація буклету «Безоплатна правова допомога у м. Дніпро» та літературна виставка «Верховенство прав людини в Україні».
    Дякуємо Дніпровській Центральній міській бібліотеці за теплий прийом та продовжуємо слідкувати за проведенням Всеукраїнського тижня права на Дніпропетровщині!
 
#ЯМАЮПРАВО!
#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО
#MinJust4U
#ЯМП!
#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#МінЮст