Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

 Сьогодні, 20.12.2017,  у Дніпрі розпочалась всеукраїнська семінар – нарада у сфері державної реєстрації актів цивільного стану за участі начальників відділів державної реєстрації актів цивільного стану Управлінь державної реєстрації головних територіальних управлінь юстиції в областях та місті Києві.

 Робочий візит директора департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Віталія Гайдука та начальника Управління державної реєстрації актів цивільного стану департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірини Дубиківської розпочався з відвідування новонароджених родин - молоді батьки отримали свідоцтва про народження своїх малюків у КЗ «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром» Дніпропетровської обласної ради. Приєднуємось до привітань та бажаємо здоров'я та щасливої долі малятам та їхнім батькам!

 Триденна семінар-нарада стартувала на базі Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області у форматі круглого столу.

 Відкрив круглий стіл начальник Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Маньковський Леонід Костянтинович.

 Із вітальним словом до гостей заходу звернувся директор департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Гайдук Віталій Михайлович, який окреслив основні вектори розвитку законодавства у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

 Актуальні питання у сфері державної реєстрації актів цивільного стану розкрила начальник Управління державної реєстрації актів цивільного стану департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Дубиківська Ірина Олександрівна.

 Перший заступник директора Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України Журавльов Дмитро Володимирович розповів присутнім про новітні технології проведення навчання в Інституті права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України.

 Питання взаємодія територіальних підрозділів Державної міграційної служби з відділами державної реєстрації актів цивільного стану Дніпропетровської області розкрив заступник начальника Головного управління − начальник Управління у справах іноземців та осіб без громадянства Державної міграційної служби в Дніпропетровській області Сімон Сергій Анатолійович.

 Заступник директора - начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації Григорук Олексій Петрович поділився практикою та станом реалізації пілотного проекту з видачі свідоцтв про народження у закладах охорони здоров’я Дніпропетровської області.

 Про перспективи надання послуг з державної реєстрації актів цивільного стану через центри надання адміністративних послуг міста Дніпро доповів директор департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради Пономарьов Андрій Сергійович.

 Начальник відділу опіки (піклування) та усиновлення Управління – служби у справах дітей виконавчого комітету Амур – Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради Батушан Олександр Федорович висвітлив питання взаємодії органів опіки та піклування з відділами державної реєстрації актів цивільного стану.

 Завершив сьогоднішній круглий стіл детальною та насиченою презентацією роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану у Дніпропетровській області заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Дудін Тимофій Миколайович.