Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

 Сьогодні представники Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області за підтримки Професійної Спілки органів юстиції Дніпропетровської області за доброю традицією привітали з Днем Святого Миколая вихованців підшефного навчально-реабілітаційного центру «Веселка» Дніпропетровської обласної ради, де виховуються дітки із порушенням слуху.

 Як завжди, маленькі таланти підготувалися до нашого візиту та подарували нам захоплюючий та яскравий святковий концерт: милі янголятка просили у Святого Миколая здоров’я та любові для всіх людей, чарівні сніжинки подарували справжній новорічний настрій, а красиві принцеси – казкову атмосферу та віру у дива!

 Бракує слів, щоб передати своє захоплення цими діточками, адже вони неймовірні, вони особливі, вони найкращі, оскільки маючи певні порушення слуху, вони навчилися чути цей світ серцем та душею!

 З вдячністю за таке казкове дійство, за можливість поринути з головою у світ дитинства, наприкінці свята ми привітали малечу солодкими подарунками та побажали їм здоров'я та успіхів, а також подякували педагогам центру за ті великі зусилля, які вони докладають для виховання учнів.

 Колектив Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області та Професійна Спілка органів юстиції Дніпропетровської області бажає малюкам та педагогам центру міцного здоров’я та позитивних емоцій!