Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

«Діями Втілюємо Справедливість!»


«Діями Втілюємо Справедливість!»

  «Діями Втілюємо Справедливість!»

 
 18.12.2017 в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області відбулось урочисте засідання з нагоди святкування Дня працівника державної виконавчої служби, лейтмотивом якого став девіз органів ДВС Дніпропетровської області: «Діями Втілюємо Справедливість!».
 Захід розпочався з привітального слова начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Маньковського Л.К., який поділився спогадами про те, як створювалась та починала свою роботу державна виконавча служба Дніпропетровської області в 1998 році.
 В свою чергу начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області П’ятницький А.В. нагадав присутнім про появу професійного свята завдяки наказу Президента України, підписаного в 2009 році, згадав теплими словами ветеранів ДВС та відмітив успіхи нинішніх працівників.
 «Ми вже зріла служба. Служба яка вже відбулася. І відбулася тому, що ми кожен день створюємо її своїми вчинками. Діями втілюємо справедливість! Тому дуже хочеться, щоб в професійне свято кожен з вас відчув себе часткою цієї служби, - продовжив своє привітальне слово П’ятницький А.В., наголосивши на здобутках працівників органів ДВС Дніпропетровської області. – Ми з вами працюємо в найбільшій області України. І завдяки вашій повсякденній успішній роботі Дніпропетровська область займає лідерські місця практично за всіма категоріями стягнення й ніколи не виходить з п'ятірки лідерів».
 Звіт щодо показників роботи органів ДВС області було представлено на екранах у вигляді відео-презентації.
 «Щиро хочу подякувати за ці досягнення, бо без вашої щоденної роботи ми б цього не досягли. Результат вашої роботи - це наші спільні досягнення!» - так завершив свій виступ начальник Управління ДВС.
 Діяльність органів ДВС Дніпропетровської області по праву оцінюється Міністерством юстиції України й структурами, які працюють в нашій області. Тому з професійним святом урочисто привітав присутніх й радник голови Дніпропетровської обласної Галенчик О.Ю.
 За зразкове виконання службових обов’язків, пов’язаних з реалізацією державної правової політики та з нагоди Дня працівника державної виконавчої служби кращих працівників органів державної виконавчої служби дніпропетровської області було нагороджено грамотами.