Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

 МОЛОДЬ, ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА!


 Не оминув увагою Всеукраїнський тиждень права і представників вищих навчальних закладів, адже саме сьогодні членами @Координаційна рада молодих юристів Дніпропетровської області при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області на базі Дніпровського технікуму зварювання та електроніки ім. Є.О. Патона було проведено правопросвітницьку лекцію «Молодь у правовому полі» разом з представниками Дніпропетровської обласної бібліотекою для молоді ім. М.Свєтлова.

 Актуальними питаннями, які обговорювались протягом заходу, були питання про працевлаштування молоді, пошук першого робочого місця після закінчення ВНЗ, пошуку можливостей для самореалізації та саморозвитку. Учасники заходу вели активний діалог, цікавилися особистими історіями успіху лекторів заходу, а також розглядали законодавчі питання, що стосуються студентської молоді.

 Надактуальними питаннями протягом заходу були саме питання виплати стипендій, доступу до приміщень гуртожитків та молодіжного дозвілля в канікулярний період. 

 Оскільки лекторами були саме студенти-правники вищів Дніпра, то захід пройшов у форматі «рівний-рівному», а це, в свою чергу, сприяло його ефективності.

 Щиро вдячні студентам технікуму за високий рівень зацікавленості в даній темі! Продовжуємо працювати і надалі у своєму правопросвітницькому напрямку та слідкуймо за перебігом подій в рамках Всеукраїнського тижня права!