Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

 В рамках Всеукраїнського тижня права, 07 грудня 2017 року в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Захист прав людини і основоположних свобод як життєво важлива основа всеохоплюючої безпеки в Європі», присвячена 25-річчю Гельсінського документа 1992 року «Виклик часу перемін».

 Головне територіальне управління юстиції не могло залишитися осторонь такого масштабного науково-правового заходу. Так, заступник начальника управління – начальник відділу правової роботи та систематизації законодавства Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Ільїна Л.П. привітала учасників конференції зі Всеукраїнським тижнем права, ювілейною датою прийняття Гельсінського документу, що являє собою всеохоплюючу концепцію безпеки через встановлення взаємозв’язку між підтриманням миру і повагою прав людини і основоположних свобод на шляху до подальшого демократичного поступу нашої держави та побажала плідної науково-практичної реалізації основ цього документу.

 Важливо зазначити, що червоною ниткою доповіді Ільїної Л.П. пройшло питання реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», який концептуально спрямований на підвищення рівня правової культури та обізнаності громадян шляхом інформування про їхні права та надання механізмів щодо їх захисту.

 В рамках цього проекту представниками Головного територіального управління юстиції серед учасників науково-практичної конференції було розповсюджено роздаткові матеріали – примірники інформаційного видання Мін’юсту «Юстиція відкрита для людей», правові ліфлети, присвячені питанню оформлення субсидії, алгоритму дій у разі вимагання хабара за навчання, механізму вирішення спору тощо.

 Слід зауважити, що органи юстиції завжди відкриті для людей та готові до плідної співпраці з метою акцентуації уваги на спільних цілях, якими є повага та захист прав людини та основоположних свобод.