Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

МОЛОДЬ, А ЧИ ЗНАЄШ ТИ СВОЇ ПРАВА НА РИНКУ ПРАЦІ?


 МОЛОДЬ, А ЧИ ЗНАЄШ ТИ СВОЇ ПРАВА НА РИНКУ ПРАЦІ?

 МОЛОДЬ, А ЧИ ЗНАЄШ ТИ СВОЇ ПРАВА НА РИНКУ ПРАЦІ?

 
 Однією з пріоритетних напрямків роботи Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області наразі є правова просвіта населення.
 Кожного дня представники органів юстиції плідно працюють, аби довести до відома різних цільових аудиторій правову інформацію щодо змісту їх основоположних прав та механізмів їх реалізації.
 Так, однією з багатьох цільових аудиторій, з якою працюють органи юстиції Дніпропетровщини, є саме безробітні.
 Відтак, в рамках Всеукраїнського тижня права представниками Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області на базі Центрального районного центру зайнятості м. Дніпро сьогодні було проведено семінар для безробітних на тему «Права молоді на ринку праці».
 Під час заходу присутні обговорювали питання вдалої професійної кар’єри і самореалізації особистості в професійному плані та питання працевлаштування на перше робоче місце. Крім того, учасники семінару обговорювали переваги молодих фахівців - ентузіазм, нові підходи до виконуваної роботи, здатність швидко навчатись, відсутність застарілих професійних прийомів та легке пристосування до нових умов. Не оминуло увагою під час заходу і законодавче питання працевлаштування молоді та деякі правові аспекти трудової діяльності молоді.
 Окрім лекції, на учасників заходу також чекало інформування присутніх про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», в рамках якого всі охочі мали можливість отримати інформаційні ліфлети Міністерства юстиції України.
 Ми і надалі продовжуємо інформування у цьому напрямку та слідкуємо за заходами в рамках Всеукраїнського тижня права!
 
#MinJust4U
#ЯМП!
#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#МінЮст
#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО
#SUCCESSFUL_CASES_OBLJUST_DP
#SUCCESSFUL_CASES_JUSTICE