Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Запрошуємо студентів до участі у Всеукраїнському правовому ВІП-турнірі!


Запрошуємо студентів до участі у Всеукраїнському правовому ВІП-турнірі!

 Міністерством юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України (далі – КРМЮ України)

 08 грудня 2017 року на базі Навчально-наукового юридичного інституту Національного авіаційного університету за адресою: м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1 буде проведено Х Всеукраїнський правовий ВІП-турнір серед студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів України в рамках Всеукраїнського тижня права 2017 року.

 Метою турніру є сприяння розвитку правової культури студентської молоді, виховання поваги до права в Україні, підвищення рівня правових знань та уміння застосовувати їх на практиці.

 Положення про проведення турніру розміщено на сайті КРМЮ України (www.krmj.org.ua).

 Турнір буде проводитись за правилами гри «Брейн-ринг». Команда переможець матиме змогу зіграти у суперфіналі з командою провідних правників України під час Всеукраїнського тижня права.

 Реєстрація команд відбувається шляхом надсилання заявки, згідно додатку, у форматі Word на електронну адресу: krmj-region@ukr.net.

 Кінцевий термін реєстрації команд – 06 грудня 2017 року.

 Усі витрати, пов’язані з переїздом учасників до місця проведення турніру, здійснюються за власний рахунок, або за рахунок закладу, що їх відряджає.

 За додатковою інформацією звертатись до заступника голови КРМЮ України Которобая Євгена Станіславовича за тел. 093 733 47 88.