Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +38056 746 08 91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ПРАВОВИЙ ХАКАТОН У ДНІПРІ НА ТЕМУ


ПРАВОВИЙ ХАКАТОН У ДНІПРІ НА ТЕМУ

 ПРАВОВИЙ ХАКАТОН У ДНІПРІ НА ТЕМУ "МЕДІАЦІЯ ЯК ОСОБЛИВИЙ ПІДХІД ДО ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТІВ У РІЗНИХ СФЕРАХ ЖИТТЯ"

Актуальною проблемою сьогодення є підняття правової свідомості громадян та посилення правових спроможностей та можливостей громад.
Саме з такою метою на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької та Кіровоградської областей створено міжрегіональну ресурсно-комунікаційну платформу, яка стане своєрідним простором для творчості, реалізації ініціатив, пошуку підтримки, розвитку можливостей, перспектив та інновацій у сфері права.
Така новація у сфері посилення правової спроможності громад була сьогодні презентована на правовому хакатоні, організованому Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області. На презентацію цієї платформи були запрошені представники Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, адже, як відомо, система безоплатної вторинної правової допомоги та територіальні органи юстиції є безпосередніми амбасадорами реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Крім представників органів юстиції Дніпропетровщини, на захід також були запрошені представники системи БВПД, громадських організацій, німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ та Дніпровського державного університету внутрішніх справ.
Окрім презентації міжрегіональної ресурсно-комунікаційної платформи, на учасників заходу чекав, власне, перший захід в рамках діяльності такої платформи – тренінг «Медіація як особливий підхід до вирішення конфліктів у різних сферах життя».
Захід не оминув увагою і інформування в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Так, під час заходу було презентовано вищезазначений проект у розрізі співпраці органів юстиції із системою БВПД. Крім того, було розповсюджено інформаційні ліфлети та інформаційне видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».
Ми щиро дякуємо нашим друзям та колегам за участь в такому цікавому заході, адже маємо важливу спільну справу – підвищення рівня правосвідомості та правової культури громадян. Ми разом!
 
#MinJust4U
#ЯМАЮПРАВО!
#ЯМП!
#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#МінЮст
#ПРАВОВА_ДОПОМОГА
#БПД
#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО