Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +38056 746 08 91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

  22 листопада 2017 року на базі управління юстиції для нотаріусів Дніпропетровської області за сприянням начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Маньковського Л.К. проведено тренінг «Аграрні розписки нові можливості для нотаріусів».

 Ольгою Захаровою, першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, присутнім було наголошено, що проект аграрні розписки запроваджується віднедавна Міністерством аграрної політики та продовольства України, Міністерством юстиції України, Міжнародною фінансовою корпорацією «Аграрні розписки» .

 Регіональний координатор проекту Олександр Ващук зазначив, що проект «Аграрні розписки в Україні» впроваджується IFC, членом Групи Світового банку, в партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією для покращення доступу до фінансових та матеріально-технічних ресурсів для малих та середніх сільгоспвиробників шляхом впровадження аграрних розписок в Україні. Аграрна розписка в Україні є новим інструментом кредитування.

 Сергій Клюца, тренер, спеціаліст з юридичних питань проекту «Аграрні розписки в Україні», під час тренінгу обговорив з нотаріусами області законодавче регулювання аграрних розписок, їх види, порядок нотаріального посвідчення аграрних розписок, підключення до реєстру Аграрних розписок.

 За результатами проведеного тренінгу перший заступник начальника управління Ольга Захарова та координатор проекту Олександр Ващук домовилися про подальшу співпрацю з питання запровадження на території Дніпропетровської області аграрних розписок з метою забезпечення інтересів аграріїв.