Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +38056 746 08 91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ДІАЛОГ-ОБГОВОРЕННЯ "ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА, ДИТИНО!" З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДИТИНИ


ДІАЛОГ-ОБГОВОРЕННЯ

 ДІАЛОГ-ОБГОВОРЕННЯ "ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА, ДИТИНО!" З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДИТИНИ

Змалку людина часто потрапляє в ситуації, коли необхідно знати свої права та обов’язки. Зазвичай, юні громадяни нашої країни не знають, як захистити свої права, що для цього слід зробити, до кого звернутися за допомогою. Саме тому Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області у своїй діяльності спрямовує  чимало зусиль на формування правової свідомості і правової культури дітей шкільного віку.
Так, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей радо прийняла представників Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, аби провести активний діалог на тему «ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА, ДИТИНО!» разом з учнями Дніпровського ліцею інформаційних технологій.
В цей символічний день представники органів юстиції вели активний діалог з учнями про історію виникнення прав людини та про основні права, які закріплені в Конвенції про права дитини. Насамперед, цікавим було те, що учнів цікавило питання не тільки про їх права у шкільному середовищі, а ще й про обов`язки та відповідальність, передбачену за порушення прав школярів.
Діалог відбувся! А це є найкращим показником результативності проведеного заходу! Приєднуємось до привітань з нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини та продовжуємо формування правової культури у дітей шкільного віку!
 
#MinJust4U
#ЯМП!
#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#МінЮст
#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО
#SUCCESSFUL_CASES_OBLJUST_DP
#SUCCESSFUL_CASES_JUSTICE