Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +38056 746 08 91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ВІТАЄМО!


ВІТАЄМО!

 

В нашому житті Революція Гідності докорінно змінила все: суспільство, його погляди, мрії, надії та віру у світле європейське майбутнє, а найголовніше – державу, в якій ми живемо.
Країна, яка пережила дві революції менш ніж за десятиліття, наразі має усіма силами вкотре виборювати своє право на існування і в жодному разі не допускати права на помилку.
Ми з упевненістю можемо сказати, що до інноваційних державотворчих процесів, які відбуваються сьогодні в Україні на підтвердження того, що ми – український народ – можемо бути самоврядними та самобутніми на території своєї країни, причетні і органи юстиції України, адже своєю плідною та невпинною роботою намагаються відповідати тим вимогам, які були поставлені до органів державної влади три роки потому.
Сьогодні ми вшановуємо пам`ять тих, хто власним життям продемонстрував бажання жити у вільній, незалежній та демократичній державі з якісно новими європейськими цінностями – пам`ять українських воїнів, добровольців та Героїв Небесної Сотні.
Вшанування полеглих за свободу та незалежність нашого народу – це обов`язок кожного, а тому Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області відсьогодні відкриває тижневу інсталяцію тих незабутньо страшних подій у холі будівлі, аби кожен з відвідувачів Управління пам`ятав і вшановував імена безпосередніх учасників Революції Гідності.
Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, а в кожній українській родині  панує спокій та радість! Ми обов`язково переможемо! Слава Україні!