Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

 В рамках Тижня правового інформування з нагоди відзначення Міжнародного дня студента та в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» представниками Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області спільно з членами Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області проведено грандіозне правове опитування серед громадян «Я ЗНАЮ СВОЇ ПРАВА!».

 Ініціаторами цього опитування на території міста стали працівники відділу правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області та члени Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції, які і обрали собі за локацію центральну частину міста – Європейську площу, місце, де зранку переважає велика кількість як містян, так і гостей міста.

 Молоді правники – члени Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області ставили перехожим питання, які перевіряли загальний рівень їх конституційних, соціальних, трудових та економічних прав. За правильні відповіді учасники заходу отримували солодкі презенти від Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, що, в свою чергу, значно підвищувало рівень зацікавленості містян до опитування. Але не тільки цікавими питаннями та солодкими цукерками ознаменувався захід, а ще   інформуванням про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», в рамках якого було розповсюджено ліфлети та інформаційні видання «Юстиція відкрита для людей».

 Захід не оминув увагою і журналістів Дніпропетровщини. Вони охоче брали інтерв`ю у представників органів юстиції, членів Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області, а також перехожих, які брали участь в опитуванні.

 Ми раді комунікативності жителів Дніпропетровщини та вдячні за участь у правовому опитування «Я ЗНАЮ СВОЇ ПРАВА!».

 Далі буде!