Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

 Юстиція відкрита для дітей!

 
 Знати свої права змалку – це запорука вмілого їх захисту! Саме з цією метою, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», сьогодні Головним територіальним управлінням юстиції у Дніпропетровській області проведено День відкритих дверей для учнів 9-х класів середньої загальноосвітньої школи № 19 Дніпровської міської ради. Ми не вперше проводимо такий захід для юнацької аудиторії в стінах управління та жодного разу не пожалкували!
 Під час спілкування діти з перших вуст керівного складу дізналися про основні напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції, новації, що запроваджені Міністерством юстиції України, зокрема, і про проект «Я МАЮ ПРАВО!».
 До речі, дітки виявилися дуже допитливими та задавали численні питання начальнику управління Леоніду Маньковському, першому заступнику начальника управління Ользі Захаровій, начальнику Управління з питань державної реєстрації Тимофію Дудіну та начальнику Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Арзу Василишиній.
 Сторічна будівля Головного територіального управління юстиції сповнилася дитячими голосами та сміхом, а красиві прапорці з лого проекту повернули до дитинства службовців юстиції!
 А наостанок малеча наполегливо запросила всіх лекторів на спільне фото!
 Будуємо нову державу разом!!!