Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ТРЕНІНГ «ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ У ДИТЯЧОМУ СЕРЕДОВИЩІ» ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ТРЕНІНГ «ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ У ДИТЯЧОМУ СЕРЕДОВИЩІ» ДЛЯ ШКОЛЯРІВ
В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» представницею Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області було проведено тренінг для учнів комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 104» середня загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Дніпровської міської ради на тему «Протидія булінгу у дитячому середовищі». 
Тренінг включав в себе теоретичну та практичну частини. Теоретична частина містила ознайомлення учнів з поняттям «булінг», його класифікацією та способами протистояння булінгу. Протягом практичної частини учні вирішували ситуативні завдання, вели активний діалог з тренеркою, а наостанок виробили власні правила протидії булінгу у своєму шкільному середовищі. 
Окрім тренінгу, представницею Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області було проведено інформування викладацького складу школи, в рамках якого розповсюджено інформаційні листівки та видання Міністерства юстиції України.
Ми впевнені, що ознайомлення громадян зі своїми правами та способами їх захисту повинно починатись ще в школі, отже, рухаємося далі!