Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області | Новини Головного територіального управління юстиції | АКТУАЛЬНІ ДІАЛОГИ ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

АКТУАЛЬНІ ДІАЛОГИ ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ


АКТУАЛЬНІ ДІАЛОГИ ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
Сьогодні, 10 жовтня 2017 року, в рамках Тижня правового інформування з нагоди відзначення Дня юриста та в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на базі комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 14» Дніпровської міської ради за участі представників Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області та членів Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області відбувся актуальний діалог-обговорення «Як я уявляю свої права та обов`язки», участь у якому взяли учні старшої школи.
Студенти-члени Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області демонстрували презентацію та відеоролики про права людини, а потім вступали у активний диспут зі школярами. Надактуальними питаннями протягом заходу були право на освіту, право на свободу думки та віросповідання та право на недискримінацію. Такі питання є особливо актуальними для підлітків, адже саме в цьому віці вони вперше стикаються з реалізацією цих прав. Зазвичай, реалізація, наприклад, права на свободу думки і віросповідання не отримує схвалення з боку однолітків та дуже часто стає причиною конфліктних ситуацій у колективі, що, в свою чергу, породжує дискримінацію за принципом плюралізму поглядів та думок.
Таким чином, саме в шкільному віці слід приділяти велику увагу правовому вихованню громадян шляхом роз`яснення про їх права та обов`язки та про важливість взаємоповаги наших прав, а тому Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області разом з членами Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області щодня виконує почесну правоосвітню місію, несучи правову культуру в маси.
Тож не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо свою правопросвітницьку діяльність!