Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +38056 746 08 91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

СЕМІНАР


СЕМІНАР
Сьогодні, 05 жовтня 2017 року, в рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня юриста України та в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на базі Соборного центру зайнятості м. Дніпро представниками Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області разом з членами Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області проведено семінар на тему «Легальна зайнятість» для безробітних.
Членами Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області – студентами ДВНЗ «Дніпропетровський транспортно-економічний коледж» було підготовлено цікаву та інформативну доповідь на задану тему. В ході проведення заходу учасники семінару ставили лекторам тематичні питання та диспутували щодо легальної зайнятості як в Україні, так і в світі.
Загалом, захід пройшов на позитивній ноті, а також був інформативним для слухачів та продуктивним для лекторів.
Наголосимо, що правова просвіта населення наразі є провідним напрямком діяльності як Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, так і Міністерства юстиції України.
Тож продовжуємо свою правопросвітницьку місію і рухаємося далі! 
 
#MinJust4U
              #ЯМП!
              #СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
              #МінЮст
              #ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО
              #SUCCESSFUL_CASES_OBLJUST_DP
              #SUCCESSFUL_CASES_JUSTICE