Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

 28 вересня 2017 року о 15-00 год. за участі начальника Управління з питань нотаріату та банкрутства Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Сергія Віхрова та начальника відділу з питань нотаріату Управління з питань нотаріату та банкрутства Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Марини Куніциної, а також провідного спеціаліста відділу правової роботи та систематизації законодавства Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Оксани Приходько проведено семінар - навчання з консультантами, діловодами державних нотаріальних контор.

 Начальником Управління з питань нотаріату та банкрутства Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Сергієм Віхровим присутнім було наголошено на суворому дотриманні законодавства під час виконання складання та оформлення службових документів.

 Під час семінару начальником відділу з питань нотаріату Управління з питань нотаріату та банкрутства Головного територіального управління юстиції Мариною Куніциною з нотаріусами були обговорені основні порушеня правил ведення діловодства, які виявляються під час проведення перевірок, розглянуто процедуру відбору документів, строки зберігання яких закінчилися, та складення актів про вилучення до знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду.

 Крім того, провідним спеціалістом відділу правової роботи та систематизації законодавства Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Оксаною Приходько була висвітлена інформація щодо техніки підтримання текстів актів законодавства в контрольному стані, які опубліковані в бюлетені «Офіційний вісник України», а також умови та строки зберігання юридичної літератури. Разом з тим, лекторка доповіла учасникам заходу про новації у діяльності Міністерства юстиції України, зокрема діяльності Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області. Так, Оксана Приходько повідомила, що наразі одним з пріоритетних напрямків діяльності управління є правопросвітницька діяльність, в рамках якої стартував загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!», метою якого є інформування громадян про їх права, культивація правової свідомості та правової культури громадян. Також, було акцентовано увагу слухачів на обов’язковому долучені до вищевказаного проекту.