Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ВУЛИЧНІ ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКІ АКЦІЇ У ДНІПРІ


ВУЛИЧНІ ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКІ АКЦІЇ У ДНІПРІ
Сьогодні, 28 вересня 2017 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» вкотре пройшла інформаційна акція вулицями м. Дніпро.
На цей раз представниці Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області за цільову аудиторію обрали собі студентство, адже саме за молоддю – майбутнє України, саме молодь повинна отримувати більшу кількість правової інформації, адже сьогодні пріоритетна ставка розвитку припадає на молодь, а тому локацією сьогодні була вул. Шевченка м. Дніпро, що є одною з вулиць, яка концентрує скупчення студентства.
Сьогодні студентство м. Дніпро дізналось про різновиди корупції у вищих навчальних закладах та про методи боротьби з ними. Крім того, дніпровські студенти дізнались про шляхи досудового врегулювання правових спорів та про нові он-лайн-сервіси Міністерства юстиції України, що встануть у нагоді кожному громадянину.
Щодня Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області, працює над тим, аби втілити у життя загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який спрямований на культивацію правової свідомості та правової культури населення.
 
#MinJust4U
#ЯМП!
#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#МінЮст
#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО
#SUCCESSFUL_CASES_OBLJUST_DP
#SUCCESSFUL_CASES_JUSTICE