Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +38056 746 08 91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ПУБЛІЧНІ ПРАВООСВІТНІ АКЦІЇ ВУЛИЦЯМИ ДНІПРА


ПУБЛІЧНІ ПРАВООСВІТНІ АКЦІЇ ВУЛИЦЯМИ ДНІПРА

 ПУБЛІЧНІ ПРАВООСВІТНІ АКЦІЇ ВУЛИЦЯМИ ДНІПРА

 Сьогодні, 26.09.2017, вулицями Дніпра вже вкотре пройшла публічна правоосвітня акція в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

 Представниці Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області на цей раз відвідали Європейську площу м. Дніпро, де, зазвичай, в обідню перерву збираються дніпряни.

 Не гаючи часу, представниці Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області вирішили проінформувати населення м. Дніпро про їх права у сфері досудового врегулювання спорів, новел антирейдерського законодавства та порядку оформлення, нарахування субсидій та можливість отримання безоплатної правової допомоги. Не менш актуальним стало питання про корупцію у вищих навчальних закладах, про що були проінформовані представники студентства м. Дніпро. Крім того, жителі Дніпра отримали корисну інформацію про діяльність Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, зокрема про онлайн-сервіси Міністерства юстиції України, які можуть стати у нагоді кожному громадянину.

 Інформаційний захід, як завжди, пройшов продуктивно для представників Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, та інформативно для жителів м. Дніпра.

#MinJust4U
#ЯМП!
#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#МінЮст
#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО
#SUCCESSFUL_CASES_OBLJUST_DP
#SUCCESSFUL_CASES_JUSTICE