Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області | Новини Головного територіального управління юстиції | Інформуємо...
Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

  13 вересня 2017 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області відбувся День відкритих дверей для студентів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

 Почесним гостем заходу став заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Сергій Володимирович Шкляр, який завітав до Дніпра з робочим візитом.

 Урочистою промовою продовжив начальник Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Маньковський Л.К., який привітав гостя сьогоднішнього заходу і наголосив на тому, що юридична професія – це поєднання надвідповідальності, інтелекту та усвідомлення того, що у руках фахівця-юриста – долі людей. А отже, координація себе, як юриста, на плідну та корисну роботу є важливим і відповідальним моментом.

 Про це і не тільки доповів як заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Шкляр С.В., так і заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області П'ятницький А.В.

 «Формування молодого фахівця-юриста, якого радо вітатимуть на всіх підприємствах, починається саме у Державній виконавчій службі. Саме цей напрям є одним з провідних у діяльності як Міністерства юстиції України, так і його територіальних органів, адже Державна виконавча служба – це коридор можливостей для молодих фахівців-юристів, адже об`єднує у собі всі якості професій юридичного спрямування», - на цьому наголосив заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Шкляр С.В. та наостанок запросив студентів-юристів на стажування саме в органах Державної виконавчої служби України як при Міністерстві юстиції Україні, так і при територіальних управліннях юстиції.