Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ГОЛОВНОМУ ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ УПРАВЛІННІ ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ГОЛОВНОМУ ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ УПРАВЛІННІ ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 Сьогодні, 13 вересня 2017 року, у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області відбувся День відкритих дверей для студентів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Почесним гостем заходу став заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Сергій Володимирович Шкляр, який завітав до Дніпра з робочим візитом.
Урочистою промовою привітав гостя начальник Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Маньковський Л.К. Він наголосив на тому, що юридична професія – це поєднання надвідповідальності, інтелекту та усвідомлення того, що у руках фахівця-юриста – долі людей. А отже, координація себе, як юриста, на плідну та корисну роботу є важливим і відповідальним моментом.
Про це і не тільки доповів як заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Шкляр С.В., так і заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області П'ятницький А.В.
«Формування молодого фахівця-юриста, якого радо вітатимуть на всіх підприємствах, починається саме у Державній виконавчій службі. Саме цей напрям є одним з провідних у діяльності як Міністерства юстиції України, так і його територіальних органів, адже Державна виконавча служба – це коридор можливостей для молодих фахівців-юристів, адже об`єднує у собі всі якості професій юридичного спрямування», - на цьому наголосив заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Шкляр С.В. та наостанок запросив студентів-юристів на стажування саме в органах Державної виконавчої служби України як при Міністерстві юстиції Україні, так і при територіальних управліннях юстиції.
«Юрист – це свого роду патріот. Саме з високою громадянською позицією, усвідомленням того, що юридична допомога має бути не тільки оплатною, а ще й безоплатною повинен працювати справжній юрист», - на цьому наголосила Захарова О.В., яка проінформувала студентів про профільні управління Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, їх діяльність, функціональні обов`язки та перспективи розвитку як Міністерства юстиції України, так і його територіальних управлінь. Так, Захарова О.В. наголосила на тому, що одним з пріоритетних напрямків діяльності органів юстиції є саме правова освіта, а тому детально розповіла про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який спрямований на культивування правової свідомості та правової культури українців.
Оскільки однією з ключових цілей заходу є інформування студентів-юристів, майбутніх фахівців в галузі права про діяльність органів юстиції та заохочення їх на проходження стажування, виробничої практики та конкурсу на заміщення вакантних посад у Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області, і тому начальник служби управління персоналом Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Акименко О.А проінформувала учасників заходу про процедуру оформлення на стажування, проходження виробничої практики та проходження конкурсу на заміщення вакантних посад. До того ж, Акименко О.А. доповіла студентам, які вимоги до потенційних кандидатів на стажування та на зайняття вакантних посад у Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області та які документи необхідно подати для проходження відповідних етапів.
Директор Регіонального центру з надання вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області Яцуба Л.О., доповіла учасникам заходу про новації у сфері діяльності органів юстиції, а саме діяльності Центрів безоплатної вторинної допомоги.
На позитивній ноті і з усвідомленням того, що саме з молодих та ініціативних кадрів починається майбутнє, студенти-юристи покинули захід, але наостанок зробили пам`ятне колективне фото, яке нагадуватиме, що Міністерство юстиції України, зокрема Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області, відкрите для ініціативної молоді, яка бажає плідно працювати на ниві державної служби.