Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

 Рятувальники привітали лісників з професійним святом під час обласних змагань вальників лісу

 
 Сьогодні на Дніпропетровщині відбулись змагання лісників Дніпропетровської області, присвячені відзначенню професійного свята - Дня працівників лісу. Цього року це свято збігається з відзначенням Дня рятівника та припадає на 17 вересня. Привітати колег прибув особисто начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Андрій Кульбач та начальник Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Леонід Маньковський.
 В рамках змагань найкращі професіонали з районів дивували вболівальників та колег своєю майстерністю з ваління лісу. Команди вправно управлялися бензопилою за найкоротший час виконували найскладніші вправи. Першість сьогодні виборов майстер з Васильківського району. Переможці, а також усі учасники отримали цінні подарунки, грамоти та медалі від організаторів та спонсорів.
 З метою підвищення правової свідомості українців начальник Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Леонід Маньковський висвітлив інформацію щодо загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», завданнями якого є забезпечення українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами, навчити ці права реалізовувати та захищати.
 Очільник ГУ ДСНС області Андрій Кульбач відзначив, що цього року спільно з працівниками лісового господарства рятувальникам довелося ліквідовувати масштабні лісові пожежі, які в серпні охопили Дніпропетровщину. Завдяки злагодженій взаємодії та професіоналізму ці надзвичайні події були ліквідовані в найкоротший час та без жертв серед населення та особового складу.
 Загалом з початку року в лісових масивах виникло 255 пожеж, які охопили площу більше 900 га. Для попередження цих негативних наслідків від пожеж проведена велика спільна профілактична робота рятувальників та лісників. Від керівництва Головного управління сьогодні під час змагань вальників лісу було вручено пожежні рукави для лісгоспу.