Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

 У Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області відбулись урочисті заходи, присвячені Дню рятівника

 
 12-го вересня на території 19-ї державної пожежно-рятувальної частини відбулись урочисті заходи, присвячені Дню рятівника.
 В урочистих заходах взяли участь рятувальники та ветерани пожежної охорони та служби цивільного захисту  міста Дніпро та області.
 До урочистостей були запрошені почесні  гості:
- Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Олександрович Пригунов,
- Директор Департаменту ресурсного забезпечення полковник служби цивільного захисту Олег Нетреба
- Народний депутат України Юрій Миколайович Береза,
- Єпископ Дніпропетровський і Криворізький Преосвященніший Владика Симеон,
- Начальник Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Леонід Костянтинович Маньковський,
- Голова Дніпропетровського обласного товариства Червоного Хреста України Людмила Петрівна Лашко,
- Колишній начальник управління державної пожежної охорони області генерал-майор Володимир Степанович Бабенко.
 Також, ще з ранку, від імені чотирьохтисячного колективу Дніпропетровських рятувальників на Соборній площі було покладено корзину квітів до пам’ятника співробітникам, які загинули при виконанні службових обов’язків.
 На знак глибокої поваги і вдячності покладено квіти до пам’ятного знаку пожежним, які приймали участь у ліквідації наслідків аварії на чорнобильській атомній електростанції.
 Саме на території 19 державної пожежно-рятувальної частини до 30-х роковин аварії на Чорнобильській атомній станції, на честь пожежних Дніпропетровщини, які прийняли участь у ліквідації наслідків аварії планетарного масштабу, було встановлено пам’ятний знак. В квітні 2017 року урочисто було закладено символічний камінь на місці зведення першого духовного осередку рятувальників Дніпропетровщини. І вже сьогодні каплиця ікони «Неопалима Купина», яка є покровителькою пожежників та рятувальників, символом оберегу людей від пожеж, природних катастроф та іншого лиха, у всій своїй красі готова служити нашому щирому спілкуванню з Господом Богом. Уереионію освячення каплиці ікони «Неопалима Купина» та закладання пам’ятної капсули сьогодні провели керуючий Дніпропетровською єпархією Української православної церкви Київського патріархату єпископ Дніпропетровський і Криворізький Преосвященніший Владика Симеон з духовенством.
 В рамках урочистостей співробітники Служби порятунку Дніпропетровської області були заохочені правами міністра МВС України, голови ДСНС України, голови Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту, голови Дніпропетровської облдержадміністрації та начальника ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області. 
 Начальник Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Леонід Костянтинович Маньковський доповів учасникам заходу про новації у діяльності Міністерства юстиції України, зокрема діяльності Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області. Так, Маньковський Л.К. повідомив, що одним з пріоритетних напрямків розвитку управління є право просвітницька діяльність, в рамках якої стартував загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!», метою якого є інформування громадян про їх права, культивація правової свідомості та правової культури громадян.
 Гості та ветерани оглянули пожежно-рятувальну і спеціальну техніку, яка знаходиться на озброєнні підрозділів Головного управління ДСНС України в області, а також були запрошені до армійських наметів на традиційну святкову кашу.