Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

 

 
 ВУЛИЧНІ ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКІ АКЦІЇ В ДЕНЬ МІСТА
 
 Сьогодні, в День міста Дніпро, відбулась чергова інформаційно-правопросвітницька акція в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!».
 Спеціалістки Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області вже вкотре проінформували мешканців міста про те, які функціональні обов`язки покладено на Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області, за якою допомогою можна звернутись до територіальних органів Міністерства юстиції України та які є наразі он-лайн – сервіси Мін`юсту.
 На цей раз локаціями слугували: парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка, дитячі майданчики, де є велике скупчення батьків, та прилегла територія Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова.
 Нагадаємо, що у світі інновацій однією з форм інформаційного розвитку суспільства є електронне урядування. Така новела українського законодавства швидкими та впевненими кроками змінює радянську систему нескінченних черг в органах державної влади та місцевого самоврядування, а також паперових довідок і, крім того, сприяє якнайшвидшому запровадженню відкритого, доступного та прозорого державного управління.
 Саме на такі принципи – запровадження відкритого, доступного та прозорого держуправління – націлена діяльність Міністерства юстиції України, зокрема і проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізується у всіх областях України і спрямований на культивацію правової культури та правової свідомості українців.