Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

 На виконанні в органах державної виконавчої служби Дніпропетровської області станом на 01.09.2017 перебуває 866 виконавчих документів  про стягнення заборгованості по заробітній платі на суму 19 464 056 грн.

 З метою виконання  виконавчих документів зазначеної категорії державними виконавцями застосовуються заходи  примусового виконання для вирішення цього завдання. Так, на виконанні у старшого державного виконавця Соборного відділу державної виконавчої служби міста Дніпра Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Тичинського Д.Є. перебуває зведене виконавче провадження про стягнення із закритого акціонерного товариства, яке здійснює свою діяльність у сфері надання ландшафтних послуг  на користь стягувачів – фізичних осіб заборгованості із заробітної плати.

 В ході виконання вказаного виконавчого провадження державним виконавцем було встановлено, що за боржником зареєстроване право власності на нерухоме майно, а саме: нежитлові вбудовані приміщення підвалу.  Відповідно до вимог Закону України «Про виконавче провадження» державним виконавцем було проведено опис вказаного майна боржника і, в подальшому, проведена його реалізація через Систему електронних торгів арештованим майном.

 Таким чином, завдяки чітким професійним діям державного виконавця Соборного ВДВС міста Дніпра ГТУЮ у Дніпропетровській області заборгованість по заробітній платі перед стягувачами була погашена за 22 виконавчими документами на загальну суму понад 280 тисяч гривень.