Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо


Інформуємо

 ВУЛИЧНА ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКА АКЦІЯ В РАМКАХ ПРОЕКТУ «Я МАЮ ПРАВО!» У ДНІПРІ

 

 Сьогодні, 06 вересня 2017 року, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» відбулась чергова правопросвітницька акція, метою якої є культивування правової культури та правової свідомості громадян. 

 Цього разу спеціалістки Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області вийшли на вулиці міста – у місця найбільшого скупчення людей, на зупинки громадського транспорту та у студентське містечко, до того ж, у «годину-пік», аби розповісти дніпрянам про нові он-лайн - сервіси Мін`юсту та їх функціонування. Крім того, спеціалістки проінформували громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та закликали ініціативних дніпрян долучатися до проекту та разом генерувати освітні заходи. До того ж, перехожі мали можливість дізнатися про новели антирейдерського законодавства, шляхи захисту своїх прав від незаконних дій рейдерів та можливості досудового врегулювання спорів. 

 Нагадаємо, що загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» ініційований Міністерством юстиції України та реалізується територіальними управліннями юстиції України.

#MinJust4U 

#ЯМП #СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО 

#МінЮст

#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО 

#SUCCESSFUL_CASES_OBLJUST_DP