Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

 ПРО ДЕНЬ НОТАРІАТУ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ З ВУСТ НАЧАЛЬНИКА ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТА ГОЛОВИ ВІДДІЛЕННЯ НОТАРІАЛЬНОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 Сьогодні, 02 вересня 2017 року, всі нотаріуси України святкують своє професійне свято – День нотаріату України. 

 Не оминуло свято і Дніпропетровську область, адже сьогодні на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ всі нотаріуси Дніпропетровської області відзначають цей урочистий день.

 Почесну участь у святі мали можливість взяти не тільки нотаріуси нашої області, а ще й журналісти ТРК «Регіон», які з перших вуст дізнались про те, яким саме буде свято нотаріату у Дніпрі та Дніпропетровській області. 

 Начальник Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Маньковський Л.К. не тільки урочисто привітав всіх нотаріусів України з їх професійним святом та побажав якомога більше професійних звершень, безумовного дотримання букви закону та нових здобутків на професійній ниві в ім`я процвітання та розвитку держави, а ще й повідав журналістів про хід проведення та високопрофесійну мету сьогоднішнього заходу. 

 Підхопила інтерв`ю співорганізаторка заходу – організаторка Міжгалузевої науково-практичної конференції на тему: «Майбутнє нотаріату в умовах побудови європейської системи ідентифікації і верифікації з використанням новітніх інформаційних технологій. Криптографічний захист інформації. Електронний цифровий підпис», яка є Головою Відділення Нотаріальної палати України у Дніпропетровській області Кохан Ганна Леонідівна, яка анонсувала журналістам телеканалу спікерів та спікерок Конференції. До того ж, Ганна Леонідівна наголосила, яку мету переслідує захід і чому важливе його проведення саме в День нотаріату України. 

 Слідкуйте за новинами ТРК «Регіон» в понеділок – і дізнаєтесь, як проходив День нотаріату України на Дніпропетровщині з перших вуст!