Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ДЕНЬ НОТАРІАТУ УКРАЇНИ НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ


ДЕНЬ НОТАРІАТУ УКРАЇНИ НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ

 З нагоди Дня нотаріату України сьогодні, 02 вересня 2017 року, у приміщенні актової зали Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбулись святкові урочистості з нагоди Дня нотаріату та Міжгалузева науково-практична конференція на тему: «Майбутнє нотаріату в умовах побудови європейської системи ідентифікації і верифікації з використанням новітніх інформаційних технологій. Криптографічний захист інформації. Електронний цифровий підпис».

 До святкового урочистого заходу мали можливість долучитися як нотаріуси Дніпропетровської області – члени Відділення Нотаріальної палати Дніпропетровської області, так і їх колеги-нотаріуси - члени нотаріальної спільноти Запорізької області. 

 Найнаполегливіші, найсумлінніші та найактивніші, а саме такими і є нотаріуси нашої та сусідньої областей, були нагороджені дипломами, почесними грамотами та листами вдячності від Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області, Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровської обласної ради та Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області. 

 Начальник Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Маньковський Л.К. від щирого серця привітав всіх нотаріусів області з їх професійним святом та особисто нагородив найнаполегливіших працівників, на чому і закінчилася урочиста частина свята. 

 Далі на учасників заходу чекала друга частина – Міжгалузева науково-практична конференція з нагоди Дня нотаріату України. 

 Протягом конференції спікери та спікерки в особі профільних спеціалістів Міністерства юстиції України, членів Комісії Нотаріальної палати України з міжнародного співробітництва, представників ДП «НАІС», «СЕТАМ», «I-GOV», працівників правоохоронних органів та інших установ інформували учасників про актуальні питання, проблеми та перспективи організації ефективного розвитку нотаріату з використанням новітніх інформаційних технологій. 

 Закінчився захід на позитивній ноті, адже об`єднав всіх колег у незвичному форматі, чим додав наполегливості, завзяття та вмотивованості нотаріусам на наступний робочий рік. 

 Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області щиро вітає всіх нотаріусів України з їх професійним святом та бажає, аби Ваші професійні мрії здійснювалися! Зі святом!