Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

  31 серпня 2017 року у приміщенні Синельниківської РДА відбувся семінар для представників агропромислового сектору, землевласників та землекористувачів м. Синельникове та Синельниківського району за участі голови Синельниківської РДА Шабанова О.П., начальника відділу правового забезпечення та роботи із зверненнями громадян Синельниківської РДА Бондарь Ю.В., начальника Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Дніпропетровській області Василишиної А.П. та заступника начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації ГТУЮ у Дніпропетровській області Потапової К.В. 

  Присутнім було повідомлено про створення та функціонування оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя на території Дніпропетровської області та мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги. Також, аграріям були надані рекомендації щодо упередження протиправного захоплення земель, зокрема, наголошено на доцільності нотаріального посвідчення договорів оренди (суборенди) земельних ділянок. Окремо були висвітлені питання порядку оскарження рішень, дій чи бездіяльності у сфері державної реєстрації нерухомості й бізнесу.

Наприкінці заходу відбулося обговорення проблемних питань розірвання договорів оренди земельних ділянок, поширеності випадків «подвійної реєстрації» права оренди земельних ділянок в ДРРП за різними орендарями відносно ОНМ з одним реєстраційним номером, сервісу інформування власників ОНМ «SMS-МАЯК» та інших питань з галузей земельного та спадкового права.

#ЯМП!

#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО

#МінЮст

#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО

#SUCCESSFUL_CASES_OBLJUST_DP

#SUCCESSFUL_CASES_JUSTICE