Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

  31 серпня 2017 року під головуванням в.о. Голови оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя на території Дніпропетровської області – начальника ГТУЮ у Дніпропетровській області Маньковського Л.К. проведено перше засідання оперативного штабу, створеного розпорядженням Першого заступника Голови Дніпропетровської облдержадміністрації О. Кужмана від 17.08.2017 на виконання доручення Міністра юстиції України П. Петренка від 09.08.2017 № 102/1/48-17. У засіданні взяли участь члени оперативного штабу – представники ГТУЮ у Дніпропетровській області, Дніпропетровської облдержадміністрації, Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області, асоціації сільськогосподарських товаровиробників Дніпропетровської області та представники агропромислового сектору області.

  В ході засідання членами оперативного штабу було повідомлено, що з ініціативи Міністерства юстиції України, особисто Павла Петренка, Кабінетом Міністрів України прийняте рішення про створення до 15 серпня 2017 року в усіх регіонах країни на базі облдержадміністрації оперативних штабів захисту аграріїв від рейдерів. На сьогоднішній день дорученням Першого заступника Голови ДОДА О. Кужмана від 17.08.2017 було затверджено склад ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ І СВОБОД ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬ ЧИ ЗБІЖЖЯ НА ТЕРИТОРІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у складі 19 осіб, до якого увійшли представники ДОДА, ГТУЮ у Дніпропетровській області, прокуратури, управлінь СБУ та Національної поліції, Держгеокадастру і представники агропромислового сектору Дніпропетровщини. Метою штабу є сприяння забезпеченню координації дій державних органів з питань захисту агровиробників, посилення протидії незаконному захопленню землі та врожаю, протидії порушення земельного законодавства та підготовки відповідних пропозицій щодо формування і реалізації державної політики та реалізація на регіональному рівні комплексу заходів щодо захисту прав агровиробників.

  Також членів оперативного штабу та присутніх було проінформовано, що в рамках пілотного проекту Мін’юсту «Я маю право» в цілому по Україні (всіма обласними управліннями юстиції) та, зокрема, ГТУЮ у Дніпропетровській області спільно з БПД створені мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги та затверджено графік виїзду мобільних точок доступу до населених пунктів області.

  Членами оперативного штабу спільно з присутніми на засіданні представниками агропромислового сектору Дніпропетровщини було обговорено актуальні проблеми, які існують у сфері захисту прав землевласників і землекористувачів та потребують вжиття ефективних заходів реагування. Усі висловлені аграріями пропозиції та зауваження були взяті до уваги та будуть враховані під час проведення наступних засідань оперативного штабу.

#MinJust4U

#ЯМП!

#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО

#МінЮст

#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО

#ШТАБ_ДНІПРО