Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Тиждень права з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України


Тиждень права з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України

  Інститут політико-правових та релігійних досліджень організовує тиждень права з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України.

  З 14 по 19 серпня 2017 року заплановано проведення правоосвітніх заходів та надання професійної безоплатної первинної правової допомоги з питань реалізації і захисту прав людини.

  Початок: 14 серпня 2017 року о 10 годині.

  Захід буде проведено у місті Києві, Київській, Донецькій та Дніпропетровській областях.

  Надання професійної безоплатної правової допомоги здійснюватиметься:

  У місті Києві та Київській області – юристами Юридичної компанії «АЮР КОНСАЛТИНГ» спільно з представниками Інституту політико-правових та релігійних досліджень. Запис на консультацію за тел.050-352-96-56, 067-538-97-98 або шляхом направлення е-листа на адресу: aur.consalt@gmail.com вказавши у темі «Тиждень права до Дня незалежності України».

  У Донецькій області – Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення спільно з представниками Інституту політико-правових та релігійних досліджень. Запис на консультацію у м. Маріуполі та м. Курахово за тел. 095-503-10-91 (Сошников Антон Олександрович, Сошникова Юлія Олександрівна) або шляхом направлення е-листа на адресу: Anton1232006@rambler.ru, julika.soshnikova@rambler.ru вказавши у темі «Тиждень права до Дня незалежності України».

  У Дніпропетровській області – у м. Кривий Ріг, Науковим товариством студентів, курсантів, слухачів, аспірантів і ад’юнктів ДЮІ МВС України, кафедрою цивільно-правових дисциплін юридичного факультету ДЮІ МВС України, експертами Інституту політико-правових та релігійних досліджень, а також представниками Першого Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

  Запис на консультацію у м. Кривому Розі Піддубна Дар’я Сергіївна - завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету ДЮІ МВС України, кандидат юридичних наук, голова Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів і ад’юнктів ДЮІ МВС України, експерт Інституту політико-правових та релігійних досліджень (098-989-62-11, al_su89@meta.ua) Кожемяка Наталія Євгеніївна - начальник відділу Першого криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (096-548-05-22, natalca28@gmail.com).

  Консультування буде проходити за адресами: пр.Гагаріна, 27а, Бібліотека-філія №11; вул. С. Тільги, 21, ДЮІ МВС України.

  Також в рамках проведення правоосвітніх заходів студентам буде надано можливість відвідати органи державної влади, правоохоронні органи та ознайомитись із їхньою діяльністю.

  Координатор заходу: Герасименко Олександр Олександрович – Президент Інституту політико-правових та релігійних досліджень, член Координаційної Ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.е-mail: institute2014@ukr.net

  Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/institute2015/

  Партнери заходу: Координаційна Рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України; Донецький юридичний інститут МВС України; Перший Криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Юридична компанія «АЮР КОНСАЛТИНГ»; «K-project center»; Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення.

  Місія «Тижня права» – утвердження поваги до права та довіри до правників як правової традиції в українському суспільстві.

  Ми раді допомогти у вирішенні будь-яких питань при реалізації та захисті Ваших прав!

  Утверджуємо повагу до права через довіру до правників