Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

  В рамках інформаційного флеш-мобу протягом серпня активно проводяться зустрічі працівників відділів державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області з представниками ромської спільноти.

  За І півріччя 2017 року відділами державної реєстрації актів цивільного стану Дніпропетровської області було зареєстровано 132 дитини ромської національності.

  Працівники відділів докладають усіх зусиль, щоб донести інформацію про важливість вчасної реєстрації народження та місце проживання дітей, порядок такої реєстрації з пропуском строку та про державний захист сімей і прав дітей.

  За півроку колективами державної реєстрації актів цивільного стану реалізовано 151 виступ у ЗМІ та проведено 29 лекцій для представників ромської спільноти.

  Активно проводиться націлена на захист прав національних меншин співпраця відділів державної реєстрації актів цивільного стану Дніпропетровської області з територіальними підрозділами Державної міграційної служби, Служби в справах дітей та Центрів соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді з метою інтеграції в українське суспільство ромської нацменшини.