Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

  11 липня 2017 року у приміщенні П’ятихатської районної ради працівниками Управління державної реєстрації ГТУЮ у Дніпропетровській області Катериною Дацько, Ростиславом Корнюком та Кристиною Потаповою проведено семінар з державними реєстраторами, нотаріусами, адміністраторами ЦНАП, працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану м. П’ятихатки та П’ятихатського району.

  Катерина Дацько доповіла про положення законопроекту про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» (№ 6150), розробником якого є Міністерство юстиції України, а також про реалізацію пілотного проекту «Шлюб за добу» у м. Дніпро та Кривому Розі. Також, нею було висвітлено основні положення процедури проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, і на документах, що оформляються нотаріусами України.

  Про посилення функції контролю Мін’юсту шляхом проведення моніторингу реєстраційних дій та камеральних перевірок відносно державних реєстраторів та суб’єктів державної реєстрації прав, а також про можливість альтернативного оскарження рішень, дій чи бездіяльності державних реєстраторів до комісій з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації при Міністерстві юстиції України та його територіальних органах доповіла Кристина Потапова. Ростислав Корнюк обговорив з учасниками семінару проблемні питання у сфері формування та пересилання реєстраційних справ, вимоги до їх оформлення.

  Наприкінці даного заходу відбулося обговорення актуальних питань з державної реєстрації, зокрема, особливості державної реєстрації права власності за померлою особою, процедура державної реєстрації права власності та інших речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, оформлення матеріалів для долучення до реєстраційних справ, критерії проведення Міністерством юстиції України моніторингу реєстраційних дій в Реєстрах, результати реалізації пілоту «Шлюб за добу» в Дніпропетровській області тощо.