Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

   23 червня 2017 року, за ініціативою Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, за сприянням Дніпропетровського національного історичного музею ім. Дмитра Яворницького, а також за фінансової підтримки Професійної Спілки органів юстиції Дніпропетровської області та Компанії «Бон Буассон», в рамках проведення Тижня права з нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України, було проведено захід «Від Пилипа Орлика до сьогодення» для вихованців комунального закладу «Дніпропетровський дитячий будинок – інтернат» Дніпропетровської обласної ради та комунального закладу «Верхньодніпровський дитячий  будинок – інтернат № 2» Дніпропетровської обласної ради.

  Спочатку маленькі відвідувачі здійснили неймовірну подорож історією України із супроводом працівників Головного територіального управління юстиції та екскурсоводів музею, відвідали музейні зали та дізналися багато нового та цікавого.

  Проте на цьому сюрпризи для малечі не закінчилися, адже біля музею, в затишному зеленому куточку на свіжому повітрі, на них чекав справжній пікнік! Ласощі, смачний лимонад, повітряні кульки, м’які іграшки, безліч подарунків від організаторів сповнили щастям дитячі оченята та перенесли в дитинство дорослих!

  Наприкінці заходу в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Захарова Ольга Валеріївна передала у бібліотечні фонди дитячих будинків добірки правової літератури для дітей, серед яких, зокрема, і Конституція України українською та англійською мовами.

  Головне територіальне управління юстиції дякує всім, хто приймав участь в цьому заході, хто не залишився осторонь та доклав зусиль задля того, щоб подарувати дітям ці неймовірні емоції, цей день радості та добра, адже саме такі заходи нагадують нам про важливість загальнолюдських цінностей та є духовним джерелом для кожного.