Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

  Сьогодні, 14 червня 2017 року, з нагоди святкування 15 річниці Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбулася Всеукраїнська наково-практична конференція: «Актуальні питання судової експертизи», участь у якій взяли керівники інших науково-дослідних інститутів судових експертиз України, судові експерти та представники органів влади Дніпропетровщини.

 Участь у конференції взяли в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Захарова Ольга Валеріївна та заступник начальника Управління – начальник відділу правової роботи та систематизації законодавства Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Ільїна Людмила Петрівна. 

 В.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Захарова Ольга Валеріївна виступила з привітальним словом до судово-експертної спільноти, подякувала директору Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз Порошину Дмитру Юрійовичу за багаторічну співпрацю, а також вручила відзнаки найкращим та побажала успіхів і натхнення у здійсненні судово-експертної діяльності!