Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

  15 грудня 2016 року у м. Кривому Розі було проведено засідання круглого столу з керівниками відділів ДРАЦС міста Кривого Рогу та Криворізького району на базі одного з відділів ДРАЦС. 

  У заході взяли участь:

- Дудін Тимофій Миколайович – заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області;
- Щебликіна Наталія Михайлівна – заступник начальника управління – начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області;
- керівники відділів ДРАЦС міста Кривого Рогу та Криворізького району. 
  Зі вступним словом до учасників круглого столу звернувся заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Дудін Т.М., яким було підкреслено важливість співпраці між керівництвом відділів ДРАЦС та Головним територіальним управлінням юстиції у Дніпропетровській області та висловлено побажання налагодження ефективної взаємодії у подальшому.
  Також, заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Дудіним Т.М. було розкрито зміст запроваджених послуги ДРАЦС через портал державних послуг «iGov.org.ua», підкреслено його ефективність та конкурентоспроможність. 
  Так, заступником начальника управління – начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Щебликіною Н.М. було висвітлено стан реалізації пілотного проекту Мін’юста «Видача свідоцтв про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку». Так, Щебликіною Н.М. було підкреслено, що практика отримання громадянами свідоцтв про народження безпосередньо у лікувальних закладах, де відбулися пологи, й надалі поширюється у нашій області та надає позитивні результати.