Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

  15 грудня 2016 року проведено підсумкове засідання Міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення при Дніпропетровській обласній державній адміністрації. Відповідно до порядку денного були розглянуті наразі актуальні питання, зокрема, «Формування сучасної національної антикорупційної стратегії України: інституціональні особливості», яке висвітлив професор кафедри права та європейської інтеграції Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, доктор наук з державного управління, професор – Баштанник Віталій Володимирович.

  Хотілось би звернути увагу, що у зв’язку зі змінами, які наразі відбуваються в законодавстві, на розгляд було винесено додаткове питання «Удосконалення системи реєстрації (Антирейдерський закон). Діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації», яке розкрила Захарова Ольга Валеріївна – перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області.

  Крім того, виконуюча обов’язки начальника Управління реєстрації нормативно - правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Ільїна Людмила Петрівна доповіла про підсумки проведення на території області Всеукраїнського тижні права у період з 05 по 09 грудня 2016 року. В свою чергу, Берелет Альона Вадимівна, головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області доповіла про реалізацію у 2016 році рекомендацій Міжвідомчої координаційно – методичної ради з правової освіти населення при Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

  Необхідно наголосити, що завдяки активній та консолідованій співпраці членів ради, розгляду завжди нагальних, проблемних питань, а також завдяки їх реальному вирішенню Міжвідомчою координаційно-методичною радою з правової освіти населення при Дніпропетровській обласній державній адміністрації проводяться різноманітні правоосвітні заходи, віднаходяться новітні шляхи для підвищення рівня правової обізнаності громадян.