Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +38056 746 08 91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Перший міський чемпіонат серед студентів юридичних факультетів м. Дніпра


Перший міський чемпіонат серед студентів юридичних факультетів м. Дніпра

  08 грудня 2016 року у Палаці студентів Дніпропетровського університету імені Олеся Гончара в рамках проведення Всеукраїнського тижня права було проведено Перший міський Чемпіонат серед студентів юридичних факультетів м. Дніпра, а саме: Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Дніпропетровського гуманітарного університету, Університету митної справи та фінансів та Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

  Чемпіонат проводився у форматі Брейн-ринг у три тури: перший – представлення команд, другий – правова вікторина та третій вирішення правових задач у письмовому вигляді.

  З метою додержання принципів об’єктивності та неупередженості, до складу журі були залучені представники всіх вказаних навчальних закладів. Так до складу журі увійшли: завідувач кафедри кримінального права та кримінального процесу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ – Орел Юрій Валерійович, доцент кафедри цивільного права Дніпропетровського гуманітарного університету – Алфьорова Тетяна Миколаївна, професор кафедри кримінально-правових дисциплін Університету митної справи та фінансів –  Тертишник Віктор Митрофанович, завідувач кафедри теорії держави та права конституційного права та державного управління Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, кандидат юридичних наук, кандидат філософських наук, доцент – Мудрієвська Людмила Михайлівна та почесним членом журі у заході стала представник від Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області – Бабенко Анна Олександрівна.

  Задля інформування про реформи Міністерства юстиції України та діяльність органів юстиції, усім учасникам, членам журі та гостям заходу від представником Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області були надані роздаткові матеріали у вигляді буклетів на такі теми: «Удосконалення системи реєстрації (Антирейдерський закон)», «Пам’ятка щодо проставлення штампу апостиля на офіційних документах, виданих органами юстиції та судами, а також оформлених нотаріусами України»,  «Демонополізація у сфері надання адміністративних послуг, вручення», «Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», «Державна реєстрація змін до установчих документів громадських об’єднань», «Інформація про фронт – офіси для подачі документів на державну реєстрацію громадських формувань», «Безоплатна правова допомога та «Он-лайн-сервіси Міністерства юстиції України».

  Питання та завдання, що вирішували учасники брейн-рингу, надавалися із різних галузей права, зокрема про новації законодавства з кримінального та цивільного процесу.

  Перше місце зайняла команда Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, друге місце розділили Університет митної справи та фінансів та команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, третє дісталося Дніпропетровському гуманітарному університету.

  Після оголошення результатів брейн-рингу учасники були задоволені цікавою та пізнавальною грою, отримали подарунки, зокрема сертифікати на відвідування квест-кімнат у місті Дніпрі та інші цікаві студентські розваги.

  Проведення даного заходу підтримує дружні відносини між студентами-юристами міста Дніпра, закріплює конкурентний дух між ними та мотивує до кращого навчання та  постійного вдосконалення рівня своїх знань.