Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +38056 746 08 91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Семінар для безробітних


Семінар для безробітних

   08 грудня 2016 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області спільно с членами Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області було проведено інформаційний семінар для безробітних Центрального районного центру зайнятості на базі Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді імені М. Свєтлова на тему: «Права людини в Україні. Протидія торгівлі людьми».

    Присутнім було продемонстровано тематичну презентацію.

  В рамках заходу вказана категорія населення також дізналася про роботу громадських приймалень з надання безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції.

   Усім присутнім були надані роздаткові матеріали у вигляді методичних посібників на тему: «Права постраждалої особи від торгівлі людьми».

  Окрім цього, присутніх було проінформовано про ключові реформи Міністерства юстиції України, зокрема, надано загальну характеристику антирейдерського закону та його очевидні переваги, роз’ясненно інформацію щодо онлайн-сервіси Міністерства юстиції та нової послуги «Шлюб за добу».