Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +38056 746 08 91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

«Права людини та правовий механізм їх забезпечення в Україні: погляд молоді»


«Права людини та правовий механізм їх забезпечення в Україні: погляд молоді»

  07 грудня 2016 року членами Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області було проведено інформаційний семінар «Права людини та правовий механізм їх забезпечення в Україні: погляд молоді» для студентів та викладачів Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю. 

  Цей захід мав на меті підвищити зацікавленість учнів до юридичної науки та практики, а також заохотити їх до знань у цій сфері.

  Члени КРМЮ у своїх виступах акцентували увагу молоді на формуванні людської гідності, свободи особистості, передачі знань про права люди­ни в національному вимірі, про взаємозв’язок прав людини та громадянина; виховання розуміння зв'язку прав людини та збереження миру на Землі.

  Також, під час заходу молоді правники обговорювали питання прав людини, підкреслюючи важливість знань про права особистості, розповіли про їх однолітків за кордоном, які вивчають свої права і вміють ними користуватись, та наголосили, що у світі існує окремий день, присвячений правам людини - це 10 грудня!

  Вказаний захід було проведено, в першу чергу, для молодих людей, що здатні креативно та гнучко мислити, пропонувати ідеї з питань захисту прав людини.

  Семінар проходив у теплій, дружній обстановці, у якій молоді правники ініціювали формат перехресних запитань. Учням задавали різні правові питання, на які вони надавали цікаві, неординарні відповіді в розрізі математичного мислення, що суттєво відрізняється від погляду їх однолітків - гуманітаріїв.