Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +38056 746 08 91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

«Ми створюємо належні умови для підвищення рівня правової обізнаності громадян!!!


«Ми створюємо належні умови для підвищення рівня правової обізнаності громадян!!!

 Сьогодні, 22 вересня 2016 року, відбулось третє в цьому році засідання МКМР з правової освіти населення. Всі ми знаємо, що загалом зусилля міжвідомчих координаційно -  методичних  рад з  правової  освіти  зосереджені  на  вдосконаленні  форм і  методів  правоосвітньої  та  правовиховної  роботи  серед  різних  категорій  громадян, а досягнення високих результатів з цих напрямів та підвищення рівня правової обізнаності громадян нашого регіону можливо шляхом подальшої активної співпраці. Тому слід зазначити, що Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області завжди готове підтримати новітні ініціативи щодо проведення різноманітних правоосвітніх заходів на території Дніпропетровського регіону.

 
Сьогодні на засіданні обласної МКМР були розглянуті такі питання:
 
·   «Реформування трудового законодавства: проблеми та перспективи»
 
·   «Співпраця між управліннями Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області та Головним управлінням Пенсійного фонду України у Дніпропетровській області з питань забезпечення права засуджених до позбавлення волі на оформлення пенсій відповідно до вимог ст.122 КВК України»
 
·   «Питання забезпечення прав громадян під час процедури ліквідації банківських установ»
 
·   «Правові аспекти процесу добровільного об’єднання територіальних громад»
 
·   «Організація проведення Всеукраїнського тижня права на території Дніпропетровського регіону у 2016 році»
 
   За результатами засідання було надано 10 рекомендацій (серед яких Дніпропетровському державному університету внутрішніх справ організувати проведення «круглого столу» щодо проблематики реформування трудового законодавства України із залученням провідних науковців та представників органів влади. Університету митної справи та фінансів, Головному територіальниму управлінню юстиції у Дніпропетровській області спільно з Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управліню юстиції у Дніпропетровській області таДніпропетровською обласною бібліотекою для молоді імені М. Свєтлова провести правовий орієнтир на тему: «Забезпечення прав вкладників під час процедури ліквідації банківських установ». Юридичному управлінню Дніпропетровської обласної державної адміністрації розробити рекомендації для райдержадміністрацій щодо порядку надання методичної допомоги сільським, селищним та міським радам у питаннях добровільного об’єднання територіальних громад. Усім членам Міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення при Дніпропетровській обласній державній адміністрації висвітлювати інформацію про діяльність бюро правової допомоги на власних веб-сайтах).
   Крім того, з метою реалізації реформ Міністерства юстиції України, які є вкрай важливим кроком в рамках проведення децентралізації та демонополізації, а також необхідною умовою євроінтеграції України,  директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області Яцубою Людмилою Олегівною було висвітлено додаткове питання щодо діяльності бюро правової допомоги та їх повноважень.