Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +38056 746 08 91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

  14 вересня 2016 року з ініціативи Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області у м. Дніпро було проведено інформаційну акцію серед населення про запровадження інноваційних пілотних проектів Міністерства юстиції України. Інформаційно-роз’яснювальний захід відбувся за участі заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Дудіна Тимофія Миколайовича та представників відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області.

   Під час проведення акції пересічним громадянам були роздані тематичні пам’ятки-буклети: «Порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності у сфері державної реєстрації», «Пільги учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них», «Державна реєстрація юридичної особи», «Державна реєстрація фізичної особи-підприємця», «Перший документ малюка, виданий органом ДРАЦС, у пологовому будинку», «Проставлення штампу апостиля на офіційних документах, виданих органами юстиції та судами, а також оформлених нотаріусами України», «Онлайн послуги: зручно та швидко», а також проведено з ними консультативні бесіди з питань новацій у діяльності Міністерства юстиції України.
   Учасники даного заходи позитивно оцінили новації Мін’юста, особливо пілотний проект «Видача свідоцтв про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку.